Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Biz Azərbaycanın sosial-iqtisadi inkişafını bilavasitə sahibkarlıqla, onun inkişafı ilə bağlayırıq
KOB-ların satış imkanlarının genişləndirilməsi, alış-veriş, master-klasslar və mədəni proqram - “KOB FEST” başlayır Birləşmiş Ərəb Əmirliklərinin iqtisadiyyat nazirinin müavini “Bakı KOB evi”ndə olub KOB-lar "Caspian Oil and Gas" Sərgisində Ölkə regionlarında “KOB FEST” sərgi-satış yarmarkaları keçiriləcək KOBİA ilə Belarus Ticarət və Sənaye Palatası arasında sənəd imzalanıb “Startap” şəhadətnaməsi almış KOB subyektlərinin sayı 151-ə çatıb KOBİA yanında İctimai Şuranın təşkilatçılığı ilə quşçuluq ilə bağlı ictimai müzakirə təşkil olunub “Gənc MÜSİAD Azərbaycan”ın üzvləri olan tələbələrlə görüş keçirilib KOBİA Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz Sərgisində “yaşıl KOB” konsepsiyası ilə çıxış edir KOB subyektlərinin layihələrinin maliyyələşdirilməsi üçün elan edilmiş 5-ci qrant müsabiqəsinin nəticələri açıqlanıb
Beynəlxalq ixtisasartırma kursu

Azərbaycan sahibkarlarının və menecerlərinin biznes sahəsində beynəlxalq təcrübəyə yiyələnməsi, bilik və bacarıqlarının artırılması, Almaniyanın qabaqcıl şirkətləri ilə birbaşa işgüzar əlaqələrinin qurulması məqsədilə 2009-cu ildən etibarən “Almaniya ilə biznes əməkdaşlığı” Proqramı ("Partnering in Business with Germany") həyata keçirilir.

 

Proqrama qoşulan sahibkar və menecerlər 2 həftə müddətində Almaniyanın təlim mərkəzlərində keçirilən biznes təlimlərində iştirak edir, eyni zamanda Almaniya şirkətlərində təcrübə keçərək şirkətlərlə işgüzar əlaqələrini genişləndirirlər. 

Proqram ingilis dilindədir. İştirakçıların seçimi Almaniya mütəxəssisləri tərəfindən müsabiqə əsasında həyata keçirilir. İştirakçıların proqram çərçivəsində olan xərcləri (nəqliyyat xərcləri istisna olmaqla) Almaniya tərəfindən qarşılanır. 

Proqramı uğurla başa vuran sahibkar və menecerlərə beynəlxalq sertifikatlar verilir.   

“Almaniya ilə biznes əməkdaşlığı” Proqramının  Azərbaycan tərəfindən əlaqələndiricisi Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA), Almaniya tərəfindən isə Almaniya Beynəlxalq Əməkdaşlıq Cəmiyyətidir (GİZ). 

Proqrama qoşulmaq istəyən sahibkar və menecerlər KOBİA-ya müraciət edə bilərlər. Ətraflı məlumat üçün: https://bit.ly/3TWStVo  

Powered by Froala Editor

 

Almaniya-Azərbaycan birgə proqramında iştirak etmiş KOB subyektləri - 2023
   S/S      Sahibkarlıq subyektinin adıProqram iştirakçısıTədris Mərkəzinin adı və yerləşdiyi şəhərİxtisasartırma kursunun müddəti
1“VEYSELOGLU” LLCMəmmədov NazimCOGNOS –tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri     (Azərbaycan- Ukrayna-Moldova – beynəlxalq qrup05-19 fevral 2023- cü il
2“Nobel Energy Management” LLCAğakişiyev VüsalAHP Tədris mərkəzi 11-24 iyun 2023-cü il      
3“WESA” LLCƏskərova GültəkinAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
4“ADENTTA” LLCRasimoğlu TuralAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
5“Bulud Telecom”Çıraqzadə ÇinarəAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
6“Caravan Logistics” LLCQaçayev MarlenAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
7“Araz Supermarket” LLCQarayev RəşadAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
8SOCAR-KBRMuradov BahadurAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
9“Facility Managment Group”Nadirli VüqarAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
10“Bestcomp Group” CJSCRüstəmova AsiyaAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
11Private ownershipHacıyev HikmətAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
12“NORM” OJSCMuxtarov ToğrulAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
13“NORM” OJSCŞamilzadə OrxanAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
14M-ComplexBağırov AyazAHP Tədris mərkəzi, Heidelberg, Manhaym şəhərləri11-24 iyun 2023-cü il     
15“Intelligent Services and Solutions Company” LLCKərimov RizvanDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
16Absheron Logistic CenterRəsulzadə Natiq  DIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
17“Engin” LTDƏhmədov ElçinDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
18“HECOTEC” LLCRüstəmov FəriyazDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
19“Avtomatika Az” LLCHəşimov FərhadDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
20FEB PackagingBağırov FəridDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
21“Cafe del Mark” LLCƏhmədli NemanDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
22“Paprec Energy” AzerbaijanAğayev DəyanətDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
23“Jafar Group” LLCCəfərov EminDIBeratung Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri25 iyun -8 iyul 2023-cü il
24“IDEA” LlCƏlisoy AydınCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
25“Prior Leasing” OJSCBağırov NijatCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
26“Agritex” LLCAbdullayev RamilCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
27“Edtesk” LLCXəlilov ŞahinCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
28“Progress Garden”Abbasov YaqubCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
29“Azersun” HoldingHəsənova AynurəCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
30Agricultural Innovation and Supply CompanyAğazadə JaləCEFE İnternational GmbH Tədris Mərkəzi, Köln şəhəri (SMART)18-29 sentyabr 2023-cü il 
31“Kercom” LLC Mr.Bee honey brandKərimova FidanCOGNOS Tədris Mərkəzi, Hamburq şəhəri16-27 oktyabr 2023-cü il
32SOCAR-KBRƏsədov ZaurCDC,  KÖLN şəhəri    12-25 noyabr 2023-cü il  
33Bonega ConsultingQurbanova FizzəCDC,  KÖLN şəhəri12-25 noyabr 2023-cü il
34STATE OIL COMPANY OF AZERBAIJAN REPUBLICSüleymanov İsmayılCDC,  KÖLN şəhəri12-25 noyabr 2023-cü il
35Nobel Energy Management LLCÖmərov RaminCDC,  KÖLN şəhəri12-25 noyabr 2023-cü il
36“Port of Baku”Məmmədzadə AqilCDC,  KÖLN şəhəri12-25 noyabr 2023-cü il
37"Agricultural Innovation and Supply Company" OJSC (in the retail sector known for our gubre.az sales network)Hüseynov AnarCommit Tədris Mərkəzi, Berlin2023-cü il  

 


Almaniya-Azərbaycan birgə proqramında iştirak etmiş KOB subyektləri - 2022
   S/S      Sahibkarlıq subyektinin adıProqram iştirakçısıTədris Mərkəzinin adı və yerləşdiyi şəhərİxtisasartırma kursunun müddəti
1Sigma Energy Marine FZE branch office in Azerbaijan Republic (SIENMAR)Abdullayeva GünayAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
2"Kurdamir Buzxana" OJSCƏliyev VaqifAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
3Azeri Dry TechAllahverdiyev ElnurAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
4MUSK LLCBabayev BəhruzAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
5BIOROPEAN LLCBədirxanlı ŞahinAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
6Qolat  Sport ServiceBağırov SəidAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
7“Agromall” LLCBayramov RuhinAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
8Ontreeps Supreme AgencyFərzəliyeva NarminAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
9“Igglo” LLCHəsənli SəidAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
10“Azerconnect” LLCHüseynov MustafaAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
11“Kristal” LTD Hidayətova AfətAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
12“Turan Trade”  LLCİsmayılov ElçinAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
13ELKUR LLCCavadzadə TuralAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
14Azerbaijan Management and Investment CorporationKazımov ƏhədAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
15Bakinity DistributionMailoğlu AllahverdiAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
16Total Express Logistics and Broker ServicesMammadqasımov QəribAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
17OrionliftMəmmədzadə AkifAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
18Kristal LLCMehdiyev MirhəmidAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
19"HiTech Legal" LLCSalmanova GülnazAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
20SOCAR PETROFAC LLCYolçuyev RuslanAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
21Özəl şirkətSəbzəliyeva MayaAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
22BRIZ Group LLCQasımov TaleAHP İnternational GmbH & Co. - Ulm şəhəri20 iyun – 3 iyul 2022-ci il
23Pasha Construction LLCAbbasova ArifəDIBERATUNG Tədris Mərkəzi –Hamburq şəhəri28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
24Veyseloglu LLCAğayev VüqarDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
25UMAY LLCƏlibaxşıyea FərqanəDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
268 no Dental Clinic LLC by ReferansAliyev ƏlibəyDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
27EUROMONITOR INTERNATIONALƏmrahova GünelDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
28Eurodesign CJSCBabayev FəridDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
29LilacBabayeva NigarDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
30Facility Management Group LLCGuliyev ElginDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
31Yurd TelecomBatıyev ElvinDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
32Zeytun Pharmaceuticals LLCMəhərrəmova AyselDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
33Euroclima LLCMəmmədəlibəyli AynurəDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
34Bakı Tikiş evi ASCMəmmədhüseynov NurlanDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
35Nobel Energy ManagementMəmmədova VəfaDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri 28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
36Baku Textile CompanyNərimanov ElçinDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhərinoyabr – 9 dekabr 2022-ci il   
37Norm OJSCOrujlu  NurlanDIBERATUNG Tədris Mərkəzi – Hamburq şəhəri28 noyabr – 9 dekabr 2022-ci il   


Almaniya-Azərbaycan birgə proqramında iştirak etmiş KOB subyektləri - 2021
   S/S      Sahibkarlıq subyektinin adıProqram iştirakçısıTədris Mərkəzinin adı və yerləşdiyi şəhərİxtisasartırma kursunun müddəti
1.“Gilan Inshaat”Abışov ElçinMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
2.“GRC” Leadership and Consulting CompanyƏhmədova SəbinəMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
3.“MAN-G” dizayn və tikinti şirkətiQasımov MansurMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
4.“Azerbaijan Railways”Quliyev OrxanMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
5.“Komart” MMCHəsənli FərdiMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
6.“Shamkir Agropark” MMCİsgəndərov FuadMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
7.“Finex” MMCMəmmədli ValidMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
8.“Shamkir Agropark” MMCMürvətov KamranMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
9.“Optimal Elektronika” MMCMəmmədova JaləMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
10.“PASHA Life Insurance” QSCHuseynova TəhminəMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
11.“Oracle Corporations” MMCAdıgözəlov ElmarMP AZ-GE  GICON,     HİBRİT08 fevral – 09 aprel 2021-ci il           
12.“Premium Liquids”MMCƏhmədli TəbrizMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY HİBRİT17 may – 09 sentyabr 2021-ci il
13.“Polisan-Azerbaijan” MMC Bağırov VüsalMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY HİBRİT17 may – 09 sentyabr 2021-ci il
14.“Lu-Mun” Holding Qurbanzadə CavidMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY HİBRİT17 may – 09 sentyabr 2021-ci il
15.Azerbaijan RailwaysSəmədov AbidMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY HİBRİT17 may – 09 sentyabr 2021-ci il
16.  Global Energy SolutionsTağıyev SalmanMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY HİBRİT17 may – 09 sentyabr 2021-ci il
17.  “Invest-EM”Abbasov RamilBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
18.  “AzMarketing” MMCAbutalıbov RasimBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
19.  “Atena Group” CJSCƏhmədzadə İnciBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
20.  “Facility Management Group” MMCƏliyev AzadBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
21.  “MKT-IK” MMCBabayev MuradBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
22.  “Kaspian Investment Kompani” MMCBağırov İmranBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
23.  Education HUB İsmayılova GülnarəBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
24.  Baku High Oil School İsrafilov RuslanBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
25.   Technological Transport Department of SOCARNəbiyev İsmayılBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
26.  “Tovuz Retail” MMCNəsibli ZaurBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
27.  Bravo Azerbaijan Supermarket Novruzova GüldəstəBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
28.  “AZECOLAB Company” MMCRəhimov ElnurBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
29.  “Cenub Mirvarisi” MMCRzayeva AynurBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
30.  “Head of Chinar Auto Transport” MMCYaqubov Yaqub Business Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il
31.  “Avto Motor Servis” MMCBağırlı OrxanBusiness Training Centre AHP International GmbH &Co.KG  HİBRİT 13 avqust -05 noyabr 2021-ci il





Almaniya-Azərbaycan birgə proqramında iştirak etmiş KOB subyektləri - 2020
   S/S      Sahibkarlıq subyektinin adıProqram iştirakçısıTədris Mərkəzinin adı və yerləşdiyi şəhərİxtisasartırma kursunun müddəti
1.“UP INTERNATIONAL” MMCAbdullayev ElbəyBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
2.“Embawood” MMCAğalarov MirəhmədBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
3.Qlobal TFDƏliyev AzərBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
4.“Prometal” MMCƏsədov VüqarBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
5.“Grand Agro Invitro”Bayramzadə GünelBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
6.“Proline Chemicals” MMCQəhrəmanlı Murad Bildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
7.“SAT Group” MMCQəhrəmanov AzadBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
8.“Veyseloglu” şirkətlər qrupuHacıağabəyli FəridBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
9.Nar (Azerfon)Həsənov TuralBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
10.“166” Logistika şirkətiİmamquliyev RuslanBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
11.“North West” tikinti şirkətiCəfərov OrxanBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
12.SHAHDAG MOUNTAIN RESORTCahngirov RaufBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
13.“SMINAGRO” MMCMəmmədov SoltanBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
14.“Agro Food Investments”  Nərimanov ElvinBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
15.“IMZA Group” MMCRzayeva GunayBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
16.  “Az In construction” MMCSəfərov CavidanBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
17.  “Azershakar” MMCYusifbəyli SəbuhiBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
18.  “Veyseloglu” MMCZeynalov ZaurBildungszentrum IHK für München und Oberbayern IHK-Akademie, München Westerham17 fevral -13 mart 2020-ci il
19.  Azersun HoldingAbdullayev RəfaelvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
20.  “Alarna” MMCAşırova NərminvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
21.  “Univeks” MMCHəsənzadə FəridvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
22.  Azərbaycan Respublikasının Dövlət Reklam AgentliyiMusazadə JaləvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
23.  “Veyseloglu” MMCOrucov SənanvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
24.  “Pasha Life Insurance” ASCRəhimov RüstəmvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
25.“Set Medical” MMCVəlizadə ƏşrəfvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
26.Şirinov İlgar Eldar oğlu – fərdi sahibkarŞirinov İlqarvMP_AZ-GE-KG-KAZ-BY (HİBRİT)17 avqust-09 sentyabr 2020-ci il
27.“Pasha Construction” MMCHəsənova NigarvMR_IR-AZ-BY-MD_Conoscope (HİBRİT)                    19 oktyabr-17dekabr 2020-ci il                          





Almaniya-Azərbaycan birgə proqramında iştirak etmiş KOB subyektləri - 2019
   S/S      Sahibkarlıq subyektinin adıProqram iştirakçısıTədris Mərkəzinin adı və yerləşdiyi şəhərİxtisasartırma kursunun müddəti
1.“Əbiyev Tehran” fərdi sahibkar  Əbiyev TehranAkademie International,     Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
2.“Azərsun Holding” MMCƏmrahova Sona Akademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
3.“Namigoghlu Persimmon Farm” MMCBayramov SeymurAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
4.“Karvan-L” MMCQəfərova RənaAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
5.“Yalama Aqropark” MMCGözəlov İlkinAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
6.“Baku Universal Machine Building” MMCHacıverdiyev RüfətAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
7.“Crispa Snacks” MMCCabbarov  NahidAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
8.“Grand-Agro” MMCCəfərov RövşənAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
9.“Aqrokimya Azərbaycan” MMCKərimov  RəşadAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
10.“Gilan” Sənaye Qrupu Xəlilov Turan Akademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
11.“Agro Investments” MMCMəhəmmədəlizadə ElğünAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
12.“IT System Solutions” MMCNəsibli EminAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
13.    “Grand-Agro İnvitro” MMCSadıqzadə NərgizAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
14.“AZERSUN” HOLDINGSalmanov ƏlikramAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
15.ECOS - Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Aqrar Xidmətlər AgentliyiTağıyev Abbas Akademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
16.ECOS - Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi yanında Aqrar Xidmətlər AgentliyiZeynallı NofəlAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
17.“Grand Agro Invitro” MMCZeynalov TalehAkademie International, Hamburq25 mart -19 aprel 2019-cu il
18.    “Hikmetoglu Transport”Abbasov RövşənAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
19.    SOCAR Oil and Gas Construction TrustƏsgərov NemətAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
20.    “Diamond Glass Azerbaijan” MMCBayramov AzərAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
21.    “CPC LLC -Corn processing company”Hacıyev VüqarAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
22.    “Amrahbank “ ASCHacıyeva ŞəfiqəAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
23.    “EMBAWOOD” MMC Ismayılov AnarAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
24.    “Altair Technologies” MMCCəfərov BalağaAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
25.    Azercell Məmmədov VəliAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
26.    “Neuron Technologies”Möhsümzadə TuralAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
27.    SOCAR POLYMERMustafazadə TuralAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
28.    “Destec Group” MMCNəbiyev AnarAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
29.    PAOS Pest ControlPaşayev OrxanAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
30.    Araz SupermarketRamazanlı MüşfiqAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
31.    “Aztikintiyol” MMCRüstəmov RenatAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
32.    “Sabah Group” MMCSultanov TuralAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
33.    “Facet” MMCYolçuyev FizuliAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
34.    “ALISON Group” MMCMehdiyev NizamiAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
35.    “Gilan and Knauf” MMCMəmmədov CeyhunAHP İnternational, Heidelberg 11 iyun – 06 iyul 2019-cu il
36.    SOCARXasməmmədov BunyadIMAP Gmbh, Düsseldorf02 sentyabr – 27 sentyabr 2019-cu il                                    
37.    Food Products' Procurement and Supply OJSCƏliyeva Fidan Deutsche Management Akademie Niedersachsen. Celle23 sentyabr -18 oktyabr 2019-cu il   
38.    “AzGranata” MMCŞirəlizadə CəlalDeutsche Management Akademie Niedersachsen. Celle23 sentyabr -18 oktyabr 2019-cu il   

Powered by Froala Editor

Powered by Froala Editor